/ Kontakt

Biblioteka Uczelniana
ul. Arciszewskiego 22c, 76-200 Słupsk

www.biblioteka.apsl.edu.pl
BibliotekaUczelnianaSlupsk

Sekretariat
mgr Urszula Kłos (pok. 38)
59 84 05 351
sekretariat@biblioteka.apsl.edu.pl


Dyrektor
dr Beata Taraszkiewicz, st. kustosz dypl. (pok. 58)
59 84 05 400
beata.taraszkiewicz@biblioteka.apsl.edu.pl

Zastępca Dyrektora
mgr Anna Kubacka, kustosz (pok. 33)
59 84 05 451
anna.kubacka@biblioteka.apsl.edu.pl

Oddział Obsługi Użytkownika
Kierownik: mgr Jolanta Nowak (pok. 42)
59 84 05 354
jolanta.nowak@biblioteka.apsl.edu.pl


Wypożyczalnia
59 84 05 353
wypozyczalnia@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Paweł Kisiel
pawel.kisiel@biblioteka.apsl.edu.pl

Grażyna Krajewska-Hort
grazyna.krajewska-hort@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Kamila Skóra
kamila.skora@biblioteka.apsl.edu.pl


Czytelnia (pok. 27)
59 84 05 456
czytelnia@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Gabriela Chamier Gliszczyńska
gabriela.chamier-gliszczynska@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Teresa Kunikowska
teresa.kunikowska@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Teresa Milewska
teresa.milewska@biblioteka.apsl.edu.pl


Oddział Informacji Naukowej
Kierownik: mgr Grażyna Konstańczak, kustosz (pok. 6)
59 84 05 452
grazyna.konstanczak@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Sabina Czaja (pok. 7)
59 84 05 352
sabina.czaja@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Bogumiła Zlot-Sobierajska (pok. 7)
59 84 05 352
bogumila.zlot-sobierajska@biblioteka.apsl.edu.pl


Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
mgr Elżbieta Karolewska (pok. 7)
59 84 05 352
wyp.miedzybiblioteczna@biblioteka.apsl.edu.pl

GODZINY OTWARCIA

Wypożyczalnia
poniedziałek - piątek: 09.00 - 18.00
sobota: 09.00 - 15:00
niedziela: nieczynna

Czytelnia
poniedziałek - piątek: 08.00 - 18.00
sobota: 09.00 - 15.00
niedziela: nieczynna

Informacja Naukowa
poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00
sobota: 09:00 - 15:00
niedziela: nieczynna 

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
poniedziałek - piątek: 09.00 - 14.00


Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
Kierownik: mgr inż. Wiesława Gałek (pok. 23)
59 84 05 355
wieslawa.galek@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Bożena Ciuk (pok. 24)
59 84 05 453
bozena.ciuk@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Aneta Grabowska (pok. 26)
59 84 05 419
aneta.grabowska@biblioteka.apsl.edu.pl

Katarzyna Karpicz (pok. 26)
59 84 05 419
katarzyna.karpicz@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Elżbieta Kisiel (pok. 26)
59 84 05 419
elzbieta.kisiel@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Halina Saj (pok. 26)
59 84 05 419
halina.saj@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Sylwia Sikorska (pok. 25)
59 84 05 455
sylwia.sikorska@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Barbara Skomoroko (pok. 24)
59 84 05 453
barbara.skomoroko@biblioteka.apsl.edu.pl

mgr Maria Sznigier (pok. 25)
59 84 05 453
maria.sznigier@biblioteka.apsl.edu.pl


Stanowisko ds. Windykacji Zbiorów Bibliotecznych
mgr Małgorzata Drozd (pok. 46)
59 84 05 350
malgorzata.drozd@biblioteka.apsl.edu.pl


Informatyk
Mariusz Kus (pok. 30)
mariusz.kus@biblioteka.apsl.edu.pl


Portiernia
59 84 05 356

© Copyright 2016 Biblioteka Uczelniana Akademia Pomorska w Słupsku

Projekt i realizacja: dr Krzysztof Strzelecki